Huzurlu ve Keyifli bir Yaşam Alanı için...
Bizi Takip Edin :
Site Maliki Site Sakini Girişi
0(332) 236 46 89 Müşteri Hizmetleri

KURUMSAL

DEĞERLERIMIZ
Düzenli Hizmetler ve Haklarin Korunmasi; 
Bahçe düzenlemesi, asansör tamiri ve düzenli bakimlari, güvenlik hizmetlerinin saglanmasi ve kontrol edilmesi kurumumuz tarafindan saglanmaktadir. Hesaplarin seffaf bir yapida herekese sunulmasi sadece internet araciligi ile degil düzenli SMS bildirimleri ile desteklenir.
 
Kent Hizmetleri Istikrar ve Güven Saglar;
Yönetim hizmetlerinde bir marka haline gelen Kent Hizmetleri size özel çözüm ve hizmetler sunar.
Alanında yetkin site ve bina yönetim firması konumuna gelen Kent Hizmetleri Profesyonel Bina Site Yönetimi yasanın gerektirdiği uygulamalarla birlikte projenin karakteristik yapısı , sosyal statüsü , lokasyonu gibi özel pozisyonları dikkate alarak yılların getirdiği tecrübeyle size özel çözümler sunar.
 
Her biri alanında uzman merkez kadrosu ve projenizde istihdam edilecek yardımcı personellerin de desteği ile siz sakinlerimize prestijli, konforlu ve huzurlu bir yaşama dair olması gereken standartları sağlar.
Her projede yapılan analizler doğrultusunda rasyonel işletme projesini oluşturup aidatları belirler, tebliğ eder, toplar ve muhasebeleştirir.
 
Kent Hizmetleri Profesyonel site ve bina yönetim hizmetleri; projedeki tesis ve altyapı sistemlerinin periyodik bakımı, güvenlik ve temizlik hizmetleri, peyzaj ve bahçe bakımı, ilaçlama hizmetlerini çözüm ortaklarıyla birlikte en üst seviyede gerçekleştirir.
SİTELERİMİZ
» Tamamı
Konevi mh.K.Karabekir cd.no:27/P5 (Yıldız Pasajı) Meram//KONYA
0(332) 236 46 89 -
kenthizmetleri042@gmail.com / yonetici@kenthizmetleri.com
Bizi Takip Edin :
Copyright © Her Hakkı Saklıdır. Kent Hizmetleri Profesyonel Bina Site Yönetimi