Huzurlu ve Keyifli bir Yaşam Alanı için...
Bizi Takip Edin :
Site Maliki Site Sakini Girişi
0(332) 236 46 89 Müşteri Hizmetleri

SORUN CEVAPLAYALIM

Aidatlar Kategorisindeki Soru ve CevaplarSoru Sor
banka kullanıcısı degilm sanal ortam üzerinden aidatları nasıl yatırcagım . yardımcı olur musunuz ?
Sayın Hızır bey,
İnternet bankacılığı kullanmıyor iseniz, ilgili banka hesabının bulunduğu şubeye giderek aidatlarınızı yatırabilirsiniz. Şu an için sistemimiz kredi kartıyla ödemeye elverişli değil ancak yılbaşından sonra kredi kartıyla ödeme sistemi aktifleşecektir.
Diğer bir alternatif olarak internet bankacılığı kullanan bir yakınınızın hesabından EFT/Havale yapabilirsiniz.
11/10/2015 - HIZR CAMCI
Apatmana bozulan hidrafor motoru yerine alınan yeni motor bedeli daire metrekare ölçüsüne göre mi bölünür yoksa eşit bedellemi ödenir TEŞEKKÜRLER Sayın Saraç KMK 20.madde gereği, "Kat maliklerinden her biri aralarında başka türlü anlaşma olmadıkça: a) Kapıcı, kaloriferci, bahçıvan ve bekçi giderlerine ve bunlar için toplanacak avansa eşit olarak b) Anagayrimenkulün sigorta primlerine ve bütün ortak yerlerin bakım, koruma, (Ek ibare: 14/11/2007-5711 S.K./9.mad.) güçlendirme ve onarım giderleri ile yönetici aylığı gibi diğer giderlere ve ortak tesislerin işletme giderlerine ve giderler için toplanacak avansa kendi arsa payı oranında Katılmakla yükümlüdür." bina yönetm planınızda farklı bir gider paylaşımı belirlenmemişse arsa payı oranında pay edilmelidir.  7/9/2015 - Tuna Saraç
Merhaba Apartmanda elektrik panosu değiştirildi,tüm dairelerden eşit para isteniyor.Ayrıca yapılan teklifler gösterilmiyor, 4000 tl toplandığı halde kendim öğrendim 3775 teklif alınmış.. Ben hisse oranına göre olması gerekir diyorum ama apartman yönetimi eşit olacak diye diretiyor... Sayın Kalay KMK 20.madde gereği, "Kat maliklerinden her biri aralarında başka türlü anlaşma olmadıkça: a) Kapıcı, kaloriferci, bahçıvan ve bekçi giderlerine ve bunlar için toplanacak avansa eşit olarak b) Anagayrimenkulün sigorta primlerine ve bütün ortak yerlerin bakım, koruma, (Ek ibare: 14/11/2007-5711 S.K./9.mad.) güçlendirme ve onarım giderleri ile yönetici aylığı gibi diğer giderlere ve ortak tesislerin işletme giderlerine ve giderler için toplanacak avansa kendi arsa payı oranında Katılmakla yükümlüdür." bina yönetm planınızda farklı bir gider paylaşımı belirlenmemişse arsa payı oranında pay edilmelidir.  7/9/2015 - Tahir Kalay
Konevi mh.K.Karabekir cd.no:27/P5 (Yıldız Pasajı) Meram//KONYA
0(332) 236 46 89 -
kenthizmetleri042@gmail.com / yonetici@kenthizmetleri.com
Bizi Takip Edin :
Copyright © Her Hakkı Saklıdır. Kent Hizmetleri Profesyonel Bina Site Yönetimi