Huzurlu ve Keyifli bir Yaşam Alanı için...
Bizi Takip Edin :
Site Maliki Site Sakini Girişi
0(332) 236 46 89 Müşteri Hizmetleri

KURUMSAL

HAKKIMIZDA & TARIHÇEMIZ
Kent Hizmetleri, yeni bir oluşum.
Günümüz kent yasaminda alışılagelmiş site yöneticiliginde artik yeni yapilanmalar gereksinim haline geldi. Sosyal ortamlardan biri olan yerlesim yerleri ve is merkezlerinde kimse komsusuyla sorun yasamak istemez. Bununla birlikte ortak yasam alani içindeki yapilmasi gereken isleri ve görevlilerin yaptiklarini takip etmek ister. Kurumsal sistemlerin yayginlasmasiyla birlikte ortak yasam alanlarinda yönetim organizasyon ve idare hizmetlerinde de yeni nesil sistemler kullanilmaya baslandi.
 
Kent Hizmetleri sistemi size bunun nasil yapilacagi hakkinda profesyonel danismanlik hizmeti saglamakta ve sistem alt yapisi sunmaktadir... 
 

Yönetim Kurulu Etkinliğinin Sağlanması
Muhasebe ve Hukuk kurallarinin iç içe kullanildigi Site Yöneticiliginde devlete karsi yürütülmesi gereken resmi hizmetlerin aksamamasi gerekmektedir. Kontrol edilmedigi takdirde gününde, yapilmasi gereken bildirimler ve düzenli ödemeler sorumlular için kabusa dönüsebilir.

"Büyük merkezlerdeki islerin karmasik yapilari ve kontrolsüz yürütülmesi kisilerin yönetime girme isteklerinde olumsuz etkiler olusturmaktadir. Oysaki profesyonel yönetim danismanligi dogru bir biçimde saglandiginda herkesi mutlu etmek daha kolay olacaktir."
Yönetim Etkinliginde Önemli 3 (üç) Unsur
Bahsedilen unsurlara sagladigimiz hizmetler sayesinde isiniz simdikinden çok daha kolay olacak:
Kent Hizmetinin Sagladiklari: 
  • Yönetici Hizmetleri
  • Hukuk Hizmetleri
  • Mali Müsavirlik Hizmetleri
 
SİTELERİMİZ
» Tamamı
Konevi mh.K.Karabekir cd.no:27/P5 (Yıldız Pasajı) Meram//KONYA
0(332) 236 46 89 -
kenthizmetleri042@gmail.com / yonetici@kenthizmetleri.com
Bizi Takip Edin :
Copyright © Her Hakkı Saklıdır. Kent Hizmetleri Profesyonel Bina Site Yönetimi